Про компанію

Група компаній ТМ «Меблевий Майстер»®

Успішно працює на українському ринку з 2002 року і є одними з лідерів з продажу фурнітури для виробництва м'яких меблів. Група компаній ТМ «Меблевий Майстер»® надає послуги порізки та проклейки ДСП і МДФ, займається продажем фурнітури для корпусних меблів і пиломатеріалів, стільниць і МДФ фасадів, виготовленням корпусних меблів по індивідуальному замовленню клієнта.

Група компаній ТМ «Меблевий Майстер»® є генератором яскравих ідей, втілення яких сприяє розвитку клієнтів. Новаторство - один з ключових принципів роботи. Головною метою групи компаній ТМ «Меблевий Майстер»® є дотримання європейських стандартів взаємовідносин з партнерамивиробничих і проектних рішень. Порізка матеріалів здійснюється на німецькій розпилювальної станції "Holzma", кромкування - за допомогою спеціального обладнання Brandt, Homag. Відстежуючи новинки та тренди меблевого ринку, клієнтам пропонуються кращі з них, постійно ведеться робота над оновленням і розширенням асортименту товарів. Група компаній ТМ «Меблевий Майстер»® успішно задовольняє дедалі більші запити партнерів для створення сучасних меблів, пропонуючи високоякісні комплектуючі від лідерів українського і європейського ринку.

Місія

Сприяння розвитку виробничої культури меблевої промисловості України та успіху клієнтів, поставляючи сучасні матеріали, інструменти та передовий досвід. Впровадження кращих стандартів партнерства і роботи!

Співробітники

Співробітники компанії - колектив молодих і енергійних людей, які займаються успішною реалізацією цілей та завдань компанії. Це команда однодумців, для яких інтереси клієнтів понад усе. Великий штат співробітників колл-центру, конструкторів і дизайнерів, логістичний центр працюють на результат як єдиний налагоджений механізм. Щоб забезпечити якісне обслуговування клієнтів, група компаній ТМ «Меблевий Майстер»® працює з максимальною віддачею, проводить навчання персоналу і підвищення його кваліфікації. Звідси дієва і високоякісна робота, професіоналізм та компетентність у своїй сфері.

Клієнти

  • Великі виробники м'яких та корпусних меблів, готові до інновацій і технологічного прогресу.
  • Середні та дрібні компанії, які стали на шлях завоювання ринку за допомогою якості продукції і професіоналізму.
  • Компанії-дистриб'ютори меблевої фурнітури.
  • Роздрібні покупці фурнітури для втілення особистих уявлень про комфорт, дизайн та затишок своїх приміщень..
  • Магазини меблевої фурнітури.

Колектив групи компаній ТМ «Меблевий Майстер»® добре розуміє, що для реалізації великого потенціалу потрібні спільні зусилля і взаємовигідне співробітництво всіх учасників процесу виробництва і збуту меблів: виробників, спеціалізованих гуртових та роздрібних мереж збуту, меблевих салонів.

Відмінні риси, які базуються на наданні наступних сервісних послуг