Обов'язкові сервіси

Професійне консультування

В групі компаній ТМ «Меблевий Майстер»® працюють професійні співробітники з багаторічним досвідом роботи у своїх сферах: дизайнери-консультанти, конструктори, фахівці по збірці та установці меблів, співробітники служби доставки, співробітники сервісної служби, менеджери з великим досвідом роботи на меблевому ринку. Наші консультанти завжди готові надати кваліфіковану допомогу з будь-яких питань, що виникають у вас в процесі вибору послуг і допомогти підібрати варіант за стилем, дизайном, комфортом і ціною оптимальний саме для вас. Завдяки поінформованості та досвіду вони розуміють всі тонкощі і специфіку ваших потреб. Робота наших професійних консультантів виходить за рамки формату, коли функції менеджера зводяться до повідомлення покупцеві інформації про вартість і розміри товару. Підбір та комплектація меблів передбачає повний супровід клієнта від моменту його візиту в групу компаній ТМ «Меблевий Майстер»® і до доставки та складання меблів безпосередньо у замовника.

Партнерська доставка

Партнерська доставка здійснюється відповідно до європейських стандартів взаємовідносин з партнерами. Це означає, що ми дотримуємося всіх правил щодо комплектації товару, якості упаковки, термінів поставок, забезпечення збереження товару в дорозі. Успішна реалізація продукції стає запорукою міцних відносин, а також запорукою майбутнього розвитку групи компаній ТМ «Меблевий Майстер»® в партнерстві з іншими споживачами. Наше основне завдання-своєчасне постачання високоякісної меблевої фурнітури і комплектуючих для виробництва меблів.

Пунктуальні поставки

Якісна реалізація будь-якого проекту неможлива без своєчасного постачання. Саме тому ми повністю інформуємо наших партнерів про конкретні строки і процес доставки. З метою економії вашого часу здійснюється моніторинг необхідних термінів виготовлення, що забезпечить точність часових рамок з моменту замовлення продукції в групи компаній ТМ «Меблевий Майстер»® і до його отримання. Всі терміни будуть чітко узгоджені та регламентовані, а ми у свою чергу гарантуємо пунктуальність їх виконання. З огляду на нашу філософію європейських стандартів взаємовідносин з партнерами, при певних сумах замовлення оплата за доставку здійснюється коштами групи компаній ТМ «Меблевий Майстер»®.

Повідомлення про зміни цін і асортиментуу

Ми підберемо найкращий варіант цін і асортименту індивідуально для Вас. На всі наші товари та послуги завжди є вибір, вам залишається лише найприємніше-вибрати кінцевий варіант з декількох, які пройшли величезний відбір по всіх наших суворих стандартах. А відповідно до того, що ми намагаємося вдосконалити наш асортимент і регулювати цінову політику щодо наданої якості, ціни і асортимент можуть змінюватися. Саме тому ми розробили програму авторизації партнерів, яка покликана надати вам всілякі привілеї, а також приділити належну увагу з нашого боку. Що дасть вам можливість отримувати інформацію про зміни цін і асортименту. У програмі авторизації партнерів може взяти участь будь-яка компанія, що закуповує фурнітуру і комплектуючі в групи компаній ТМ «Меблевий Майстер»®. Залежно від обсягів замовлень авторизований партнер зможе скористатися масою привілеїв, серед яких: безкоштовна доставка, відстрочка платежів, участь в акціях, заміна бракованої продукції, пакет всіх необхідних і додаткових документів.

Здійснення гарантійних зобов'язань

Група компаній ТМ «Меблевий Майстер»® забезпечує виконання гарантійних зобов'язань, що надаються виробником товару, відповідно до чого відправляє на ремонт або здійснює заміну неякісного товару протягом гарантійного терміну. При виникненні спору по причині недоліків товару, група компаній ТМ «Меблевий Майстер»® відправляє товар на експертизу для встановлення факторів, що супроводжували виникнення дефектів, ламання або несправності товару. Для отримання гарантійного обслуговування виріб необхідно повернути компанії. Для пред'явлення вимоги про обмін, ремонт або повернення виробу необхідно:

  • Пред'явити гарантійний талон
  • Заповнити та передати форму гарантійного запиту
  • Надати зламаний товар