Проектування і виготовлення корпусних меблів

Це складний і трудомісткий процес, який містить безліч етапів. Але найголовніше те, що всю відповідальність за цю роботу готові взяти на себе наші професійні дизайнери, технологи, конструктори і проектувальники.

Дизайнери проектують меблі, враховуючи всі побажання і переваги наших клієнтів і партнерів. Оскільки меблі - це не тільки вишуканий елемент декору і спосіб прикрасити приміщення, але і функціональний предмет, вибір якого залежить від специфіки приміщення і естетичних завдань, поставлених перед дизайнером.

Дизайнер тісно взаємодіє з технологом-конструктором, який в свою чергу оцінює реальність втілення задумки в дійсність, виходячи з попередніх вимірів вашого приміщення на місці і особливостей необхідної конструкції. Меблі проектуються індивідуально для вас в графічній програмі Pro100, де малюється бажана модель для об'ємного візуального представлення. Це дає можливість замовнику розглянути її в будь-яких ракурсах. При цьому до уваги беруться абсолютно всі тонкощі.

Технолог в свою чергу опрацьовує функціональну, ергономічну і практичну сторону меблевого виробу. При цьому враховуються вимоги до надійності виробу, його призначенням, зручності монтажу, занесення в приміщення, габарити місця, де він буде розміщений.

Оскільки наша позиція формується виключно на європейських стандартах взаємин, ми укладаємо договір, в якому чітко прописуємо всі деталі вашого замовлення в доповненні з дизайнерськими ескізами та затвердженими розмірами виробів в цілому і по блоках.

Підготовлена ​​документація щодо меблевого виробу передається в конструкторський відділ. Конструктор промальовує цей же виріб в програмі Imos. Саме ця програма забезпечує чіткість в технологічному ланцюжку за рахунок інтелектуального конструювання. Дана платформа програмного забезпечення дозволяє вносити зміни на будь-якій фазі процесу, але дотримуючись при цьому фундаментальних стандартів виробництва. А відповідно до ваших побажань ми можемо модифікувати деталі або цілі групи деталей і надавати вам зображення, на яких видно, як проект і вироби в ньому будуть виглядати. Таке конструкторське автоматизоване проектування включає кілька напрямків.


Перший напрямок.
Imos розбиває виріб на окремі деталі. У кожної деталі є свої унікальні розміри із зазначенням сторін обклеювання та інших обробок. Цей список деталей, інакше кажучи деталювання, потрапляє в облікову програму 1С, де проводиться повний розрахунок вартості матеріалів та послуг і (за допомогою обміну даними з програмою розкрою Giblab) формується завдання в цех на виготовлення деталей.

Другий напрямок.
Imos видає список фурнітури згідно з яким магазин комплектує замовлення на видачу.

Третій напрям.
Виготовлення фасадної частини. Список являє собою деталювання із зазначенням виду фасадів. Якщо група компаній ТМ «Меблевий Майстер»® виготовляє такі фасади, то фасадне деталювання потрапляє до відділу виробництва фасадів. Якщо ні - передається в постачання і замовляється у партнерів.


По готовності з усіх трьох напрямків комплектуючі потрапляють в цех попередньої збірки. На підставі необхідних креслень здійснюється складання виробу. Для зручності транспортування виріб розбирається на модулі і відправляється на об'єкт замовника, де здійснюється остаточний монтаж. При цьому підписується акт прийому-передачі та гарантійний талон.

На підтвердження наших європейських стандартів взаємовідносин з партнерами, ми пропонуємо додатковий виїзд монтажника після здачі замовлення. Оскільки багато клієнтів, починаючи користуватися меблями, перевантажують її всіляким вмістом. І простими словами виріб «сідає». Тоді, можливо, буде необхідне підрегулювання фасадів, яке ми готові забезпечити. Адже наше завдання зробити так, щоб в подальшому у вас навіть не спадало на думку вибирати для співпраці іншу компанію, а група компаній ТМ «Меблевий Майстер»® стала для вас на довгі роки вірним партнером в меблевій індустрії.